Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Unboxing

Unboxing Alien vs Predator : USMC Powerloader

25.1.2016

„Ellen Ripleyová: (Vetřelčí matce) Táhni od ní,ty čubko!“

Dnes se budeme věnovat unboxingu a představení modelu Marine Powerloader do hry Alien vs Predator od firmy Prodos.

Nejprve trošku faktů a inspirace :

Nakladač Caterpillar P – 5000 je standartizovaný nakladač, používaný USMC k nakládání bomb a munice. Unese až 4 tuny vybavení a ovládá se za pomoci pohybu celého těla pilota a párem joysticků. Je vybaven bodovou svářečkou a bezpečnostní sirénkou. S troškou toho mariňáckého kutilství na něj jde přivařit Smartgun či další zbraňové prvky. A jedna filmová drobnost – Powerloader z Vetřelců nebyl samonosný, po dobu natáčení scény s královnou byl uchycen na nosném systému za pomoci lan.

Model a balení

Model přichází v klasické „Prodos“ krabičce, v které je další kartónová krabička. V té je model jako takový, podstavec, karta s pravidly a token. Model sám o sobě je složen z 6 dílů z šedého resinu. Skládání jako takové je docela bezproblémové, chce to si jen dávat pozor na ochranou mříž.

 

P1050274

Obsah balení

Co se týče kvality, tak Prodos docela drží standart – krom drobných mouldline či nálitků je model krásně detailní a dynamičtější póza nevypadá podivně. I lepení a skládání jde pohodově a celé poskládání modelu trvá jen okolo 10 minut. Neděste se ploché hlavy, ta je tam z důvodů stříšky.

 

P1050280

Detail modelu

Herní stránka

Powerloader je vybaven standardním plamenometem a hydraulickými kleštěmi, která mají ST 16 ROA 2 a AVV 2, což je zbraň, s kterou lze poškádlit i větší broučky. Bohužel CC 14 není zas tolik na to, aby to byla tutovka. Největší silou Powerloaderu je výdrž – 4 životy s pancířem 14(12) z něj dělá tuhý oříšek pro rozlousknutí.

Děkujeme http://www.pieceofterrain.cz/ za zapůjčení modelu na unbox. Líbí se Vám?

 

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.