Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Infinity

Infinity: Operace Flamestrike

2.3.2016

 

Corvus Belli, španělský výrobce známé sci-fi skirmish hry Infinity,  spustil společně s wargamingovým serverem Beasts of War velmi zajímavou akci. Jde o vůbec první on-line celosvětové kampaňové hraní Infinity!

Příběh Operation Flamestrike nás nezavede nikam jinam, než na hráčům důvěrně známou planetu Paradiso, kde se odehrávala první a zatím jediná kampaňová kniha. Bodem zájmu je nyní však doposud nepříliš důležitý ostrov Flamia.

flamia

Účastníci kampaně naleznou všechny potřebné informace o aktuálních misích na stránkách Beasts of War v přehledných briefingových PDF, která obsahují nejen potřebná pravidla, ale především příběh exkluzivně připravený pro tuto příležitost.

Hráči si jednoduše vyberou svou frakci, lokalitu a misi a pořadatelům zasílají reporty svých střetů. Na mapě, průběžně aktualizované podle jejich úspěchů, pak mohou sledovat progres svůj i kampaně jako celku. Území ostrovu Flamia se tak bude celých deset týdnů vyvíjet v závislosti na vítězstvích a porážkách stran zapojených do konfliktu.

report

Už jen samotný koncept je sám o sobě lákavý, tím to ale nekončí. Aktivní účastí v kampani má každý možnost ve slosování získat hodnotné ceny. Pokud mají hráči  “Mini Tournament Packs” nebo “ITS One-Shots”, mohou si také započítat body do hodnocení turnajového systému ITS.

Největším tahákem pro skalní fanoušky hry je však možnost psát historii univerza Infinity, protože výsledky dění na Flamii se přímo promítnou do příběhu dalších knih, na které již nebudeme dlouho čekat. O tom však zase příště.

Tak neváhejte, vyberte si svou frakci a rozhodněte o dalším osudu lidské sféry!

Sepsal Barrin

 

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.