Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Rumory

Nechť Fenris hoří…aneb Tisíc Synů vrací úder!

19.11.2016

V rámci Warhammer 40K univerza není legie Tisíce Synů ničím neznámým, jako úhlavní padouch se vyskytuje již v prvotní četbě většiny hráčů – a to ságy o Ragnarovi, Hvězdném Vlkovi.

Tisíce let trvající rivalita eskaluje a jak to vypadá, mají se fanouškové těchto stoupenců Chaosu na co těšit. Po tématické deskové hře Prospero Burns byly zveřejněny fotografie následujících modelů. Ale nejprve si dáme video.

Ahriman

Stejně jako Kharn the Betrayer, i tento ikonický model se dočkal nového zpracování, navíc dokonce i s diskem.

Nový typ ptákodémona. Asi. V rámci pozorného sledování Tzeentchových plánů a rumorů se nepodařilo zjistit, oč jde.

A vida. Nový Terminátoři, včetně kouzelníka a pár tisíc let staré technologie – Rotor cannonu. Jak se asi budou vyjímat v červenozlaté?

Bohužel, zatím nevíme zdali se bude jednat o trojbalení anebo oblíbený set „Postav si vlastního kouzelníka“

A nový box plastových Rubric mariňáků. Pro ty, co je neznají, tak se jedná v podstatě jen o oživlé zbroje s troškou prachu vevnitř. To je tak, když chcete nesmrtelnost.

A co bude dál?

Wrath of Magnus má být poslední knihou z probíhající kampaně bitvy o Fenris. Rozpadne se Fenris, domov Hvězdných Vlků a opravdu dostojí Magnus svým slovům a vypálí ho? Je možný takovýto zásah do univerza W40K?

Mnoho jazyků tvrdí, že Fenris má být koncem začátku a přípravou na novou, osmou edici. O té již nějakou dobo koluje spousta rumorů a povídaček...My jen doufáme, že se z W40K nestane nový Age of Sigmar.

 

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.