Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Recenze

Představení WarGamingMamas studia

22.2.2017

Zdravím, jmenuji se Jan.

Jako člen týmu WarGamingMamas, českého paintingového studia, bych vám chtěl představit náš tým.        Skoro všichni jsme fyzicky handicapovaní profesionálové, ale naše různorodá omezení nám nebrání ve smysluplné a vysoce kvalitní práci. Díky dělbě práce a vysoce sofistikovanému managementu pracujeme jako dobře promazaný stroj.

Thousand sons

Jsme schopní a ochotní čelit různorodým paintingovým výzvám, jak je vidět na našem flicker účtu (od terénů, miniatur až po cínové vojáčky). Doposud jsme se orientovali především na zahraniční klientelu, ale to neznamená, že jsme zanevřeli na ČR. Se stoupajícím trendem obliby stolních her v ČR,  jsme tu my a nabízíme naše nejen paintingové služby. Jsme schopni nejen barvit, stavět, magnetizovat, ale ovládáme i další pokročilé techniky dle přání zákazníka.

Roboute

Za celý tým WarGamingMamas komunikuje náš člen Jan (Honza) na jan@goodsailors.com nebojte se ho zeptat na cokoli

Vulkan

S pozdravem WarGamingMamas

sociální sítě na kterých prezentujeme naše práce

Facebook – Wargamingmamas

Twitter – wargamingmamas

Pinterest – wargamingmamas

reddit – wargamingmamas

deviantart.com – WarGamingMamas

itoysoldiers.com – WarGamingMamas

 

 

 

 

Jsme handicapovaní profesionálové, kteří chtějí dělat smysluplnou práci. Náš tým funguje celosvětově a za poměrně krátkou dobu jsme si vybudovali kvalitní jméno a to nejen na Evropské Warhammer scéně. Převážně se orientujeme na zahraniční klientelu, ale jsme otevřeni i českým warhammer hráčům, fandům i jiným barvířům miniaturek.

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.