Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


The Steel Wars 2019

9.12.2018

 

Dovolujeme si Vás pozvat na premiérový kompetitivní turnaj Steel Wars, který se uskuteční v Kladně ve dnech 3. 5. 2019 – 5. 5. 2019 v prostorech bývalého kina Sokol.

 

V čem budou probíhat boje?

Hlavní událostí je kompetitivní turnaj ve Warhammeru 40000, ale to není vše. Bojovat se bude také ve Warmachine a Hordes. Mimo to jsme si pro Vás připravili večerní turnaje v Keyforge od věhlasného Richarda Garfielda a také noční painting draft.

 

Kdo za tím vším stojí?

Hlavním pořadatelem je místní klub Herní Prostor, který v posledních dvou letech vybudoval nezanedbatelnou komunitu hráčů ve středních Čechách. S potěšením ale můžeme oznámit partnerství s věhlasnými velikány a jmény jak českého, evropského, tak dnes už i světového wargamingu. Veliké poděkování patří Critical Hitu a především Katcherovi, jeho entuziasmu a knowhow. Bez Matouše a Gamemat.eu by to už prostě nešlo a tak i jemu patří obrovské díky a to nejen za podporu této akce, ale i všech ostatních. Rozhodně nemůžeme opomenout ani brněnský Black Oil, který do celé záležitosti vnáší novou dimenzi a to jak v rovině partnerství, tak i v rovině klání. Nakonec je nám velikým potěšením vám oznámit, že se nám podařilo navázat spolupráci s německými TableTop Masters, kteří celé Warhammerové klání zaštítí svými velezkušenými pomyslnými křídly.

 

Stravování

V rámci vstupného každý účastník dostane i něco k snědku – vynikající burger dle vlastního výběru ze šťavnatého masíčka plemene Black Angus bude k obědu během soboty. Informace ohledně nedělního oběda budou doplněny později, ale bude to také zaručená dobrota.

Přímo v Sokolu bude k dispozici také bar, kde Vám připraví drobné pochutiny jako například toasty, natočí Vám pivínko anebo připraví dobrou kávu. K dispozici je také výběr alkoholických i nealkoholických nápojů pro Vaše občerstvení během bitev.

V okolí místa konání akce je celá řada podniků nabízejících jak domácí, tak mezinárodní kuchyni, takže se nemusíte bát, že byste zůstali o hladu. Bude-li zájem, můžeme také pro skupiny vytvořit rezervace v místních restauracích, kam si můžete s partou dojít na večeři.

 

Nocování

Jednou z možností je zakoupit vstupenku, jejíž součástí je i nocování v jednom z místních hotelů. Máme však možnost pro Vás za drobný poplatek zajistit přenocování v přilehlé budově sokolovny – i tato varianta bude při koupi vstupenek v nabídce. Třetí možností je ubytování řešit takzvaně po vlastní ose. Kladno je pouhých 20minut autem od Prahy a tak zde existuje možnost i pohodlně dojet z hlavního města.

 

Další Informace

 

Další informace týkající se přihlášek, vstupného, propozic a dalších  detailů budou doplněny záhy. ŠIŘTE PANIKU!


Diskuze je uzavřena.