Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


The Steel Wars 2019

9.12.2018

 

Dovolujeme si Vás pozvat na premiérový kompetitivní turnaj Steel Wars, který se uskuteční v Kladně ve dnech 3. 5. 2019 – 5. 5. 2019 v prostorech bývalého kina Sokol.

 For English click HERE 

V čem budou probíhat boje?

Hlavní událostí je kompetitivní turnaj ve Warhammeru 40000, ale to není vše. Bojovat se bude také ve Warmachine a Hordes. Mimo to jsme si pro Vás připravili večerní turnaje v Keyforge od věhlasného Richarda Garfielda a také noční painting draft.

 

Kdo za tím vším stojí?

Hlavním pořadatelem je místní klub Herní Prostor, který v posledních dvou letech vybudoval nezanedbatelnou komunitu hráčů ve středních Čechách. S potěšením ale můžeme oznámit partnerství s věhlasnými velikány a jmény jak českého, evropského, tak dnes už i světového wargamingu. Veliké poděkování patří Critical Hitu a především Katcherovi, jeho entuziasmu a knowhow. Bez Matouše a Gamemat.eu by to už prostě nešlo a tak i jemu patří obrovské díky a to nejen za podporu této akce, ale i všech ostatních. Rozhodně nemůžeme opomenout ani brněnský Black Oil, který do celé záležitosti vnáší novou dimenzi a to jak v rovině partnerství, tak i v rovině klání. Nakonec je nám velikým potěšením vám oznámit, že se nám podařilo navázat spolupráci s německými TableTop Masters, kteří celé Warhammerové klání zaštítí svými velezkušenými pomyslnými křídly.

 

Stravování

V rámci rozšířeného vstupného účastník dostane i něco k snědku – vynikající burger dle vlastního výběru ze šťavnatého masíčka plemene Black Angus bude k obědu během soboty. Informace ohledně nedělního oběda budou doplněny později, ale bude to také zaručená dobrota.

Přímo v Sokolu bude k dispozici také bar, kde Vám připraví drobné pochutiny jako například toasty, natočí Vám pivínko anebo připraví dobrou kávu. K dispozici je také výběr alkoholických i nealkoholických nápojů pro Vaše občerstvení během bitev.

V okolí místa konání akce je celá řada podniků nabízejících jak domácí, tak mezinárodní kuchyni, takže se nemusíte bát, že byste zůstali o hladu. Bude-li zájem, můžeme také pro skupiny vytvořit rezervace v místních restauracích, kam si můžete s partou dojít na večeři.

 

Nocování

Jednou z možností je zakoupit vstupenku, jejíž součástí je i nocování v přilehlé budově sokolovny – i tato varianta bude při koupi vstupenek v nabídce. Druhou možností je ubytování řešit takzvaně po vlastní ose. Kladno je pouhých 20 minut autem od Prahy a tak zde existuje možnost i pohodlně dojet z hlavního města.

W40K Propozice
– 1750 bodů, max. 3 unique detachmenty
– 3 hodiny na hru, 5 her
Tabletop masters bodování (6 primary, 4 secondary, 2 tertiary)
– Základní paint vyžadován
– Registrace skrze Tourneykeeper, lístek skrze Herní prostor
– Mission set : – TBD –

Mission list :
TBD

WM/H Tournament

Standart Steamroller Tournament

75 pts

Harmonogram :
ČASOVÁ OSA

9.30 – 10:15 –> registrace + párování prvního kola

10:15 – 12:15 –> PRVNÍ KOLO
12:15 – 12:45 oběd + párování druhého kola
12:45 – 14:45 –> DRUHÉ KOLO
14:45 –15:00 párování třetího kola
15:00 – 17:00 –> TŘETÍ KOLO
17:00 –17:15 párování čtvrtého kola
17:15 – 19:00 –> ČTVRTÉ KOLO
19:00 – 19:15 –> vyhlášení výsledků

 

 

Další Informace

Další informace týkající se přihlášek, vstupného, propozic a dalších  detailů budou doplněny záhy. ŠIŘTE PANIKU!


Diskuze je uzavřena.