Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


The Steel Wars 2019

9.12.2018

 

Vážení přátelé zdravého Warhammeru,

 

Jak jsme slíbili, tak jsme udělali – Steel Wars se konat budou!

Rádi bychom Vás při této příležitosti srdečně pozvali na již tradičně konaný festival deskových a stolních her Herní Čas v rámci něhož se Steel Wars 2019 uskuteční. Steel Wars sice budou, ale budou jiné než bylo původně v plánu – vzali jsme si vaše rady a postřehy k srdci a celý koncept jsme předělali.

Festival proběhne ve dnech 27.9 – 29.9. 2019 v Kladenském kině sokol, přičemž Steel Wars zaujmou své místo během soboty 28.9. v přilehlém sálu tělocvičny. Díky tomu, že se nám podařilo obě tyto akce propojit, můžeme vám nabídnou o poznání příjemnější cenu startovného. V ceně startovného je zahrnutý i vstup na samotný festival, aby si každý přítel zdravého Warhammeru mohl vyzkoušet i další z nepřeberného množství her, které na festivalu budeme prezentovat a dobře se tak pobavil před samotnou akcí, ale i po ní.

Cena vstupného je 200 kč a zahrnuje startovné na turnaj Steel Wars a vstup na festival Herní Čas po celý sobotní den a noc.

 

Propozice:

1500 pt.

3 hry

Maximálně tři detachmenty

Nemohou se utkat ti co spolu již hrály

Mission pack: CA2018

Bodování:

WIP

Ceny:

 

Mimo toho, že se hraje o čest a slávu, tak se samozřejmě soutěží i o věcné ceny. Máme připravenou moc pěknou výhru pro vítěze, ale jakou vám neprozradíme – můžeme, ale prozradit že je hodnotná a Warhammerová. O dalších cenách prozatím jednáme a budeme Vás dále informovat.

 

S přátelským pozdravem

Tým Herního Prostoru


Diskuze je uzavřena.