Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 2

Rumory

Horus Heresy – Další kniha

6.12.2015

V další, v pořadí šesté knize od firmy Forge world, opět trošku postoupí Horova Hereze…Na své Legie se mohou těšit hráči Dark Angels, Blood Angels a White Scars.  Kniha také bude obsahovat pravidla pro Shattered Legion, zbytky legií po masakrech na planetách v systém Istvaan, Blackshield – zrádce, které odvrhli svou Legii a Knight-Errants, prapůvodní předchůzce Grey Knightů, spadající pod Malcadora Sigilitu, Regenta Terry.

To, zdali následující kniha bude obsahovat dlouho očekávané Space Wolves a Thousand Sons nebylo zatím oficiálně nijak potvrzeno. Kdo ví. A na závěr se pokocháme seznamem pár nových jednotek, které zní velmi zajímavě, hlavně pokud máte rádi Mechanicum.

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

 • Hamelin
  Posted at 7:13 2.1.2016
  Hamelin
  Odpovědět Author

  Při této příležitosti se zamýšlím nad tím kdy, jestli vůbec někdy vyjdou další české překlady z románové série Horovy hereze, případně cokoli nového do w40k.

  Na Mechanicus jsem zvědaví.

  • Katcher
   Posted at 9:44 2.1.2016
   Katcher
   Odpovědět Author

   Nakladatelství Polaris uveřejnilo na svém webu ediční plán.
   Tento rok se dočkáme českého překladu knihy Malleus od Abnetta, Cesty Lebek (Gotrek a Felix) od Reynoldse,Strážce Cti od Kyme a povídkové knížky Stříbrné hřeby od Yeovila.

   Co se týče Hereze, tak se neví…