Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 4

Nezařazené

PF 2016 aneb Začínáme!

1.1.2016

Přátelé, kamarádi, milí wargameři, drazí kolemjdoucí,

přeji Vám jménem celého týmu CriticalHit.cz šťastný Nový rok 2016. Ať je plný úspěchů, releasů pro vaši armádu a hlavně – kritických zásahů!

S novým rokem spouštíme veřejný provoz CriticalHit.cz a je na místě vysvětlit, co je jeho cílem.

V rámci České republiky je internetová image našeho hobby tvořena pouze diskuzním serverem Hofyland a jedním, maximálně dvěma blogy. Facebook jako takový je v rámci českého wargamingu mrtvý jako kalhoty s kapsama na kolenou. A to je podle nás málo. Chybí spousta mechanismů, které jsou zásadní pro lepší a organizovanější chod komunity, například plošný kalendář akcí, česky lokalizované unboxingy, reporty z turnajů atd.

Ostřílení hracovnící wargmaingové scény se mnou jistě souhlasí.

Zkusme to společně změnit. My v CrticalHit.cz se samozřejmě budeme snažit, avšak vítáme jakoukoli zpětnou vazbu nebo dokonce pomoc. Jak si časem budete moci všimnout, již jsme oslovili několik externích spolupracovníků, kteří se budou moci fundovaně vyjadřovat k věcem, o kterých my nemáme ani ponětí. Cílem CriticalHit.cz je stát se kvalitním informačním zdrojem pro wargamingovou komunitu a jisté pozvednutí úrovně a image wargamingu v České Republice.

Pokud by jste chtěli zveřejnit něco zajímavého, například report z turnaje, výsledky, tutorial anebo se jen pochlubit showcasem své armády, nebojte se a napište mi email na katcherkatcher@seznam.cz, určitě se domluvíme.

A když nic jiného – čtěte nás, sdílejte nás, bavte se v komentářích. Žijte.

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu.

Lukáš „Katcher“ Kačinetz

 

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

 • Jiron
  Posted at 20:19 1.1.2016
  Jiron
  Odpovědět Author

  Rád pomohu jak budu moct.

 • Ramses135
  Posted at 12:11 2.1.2016
  Ramses135
  Odpovědět Author

  Jéééj! 🙂 Nový rok, nové projekty!

  Novoroční wargamingové předsevzetí – sestavit a nabarvit 40k armádu Alpha Legie, ať mám 31.12.2016 fullpaint 1850 pts! 🙂

  Pokud pak autoři budou mít zájem, můžu občas udělat nějaké fotky z toho, jak postupuji, doplnit to komentářem a z propagandistických důvodů jim to poslat.

  • Katcher
   Posted at 12:32 2.1.2016
   Katcher
   Odpovědět Author

   Rádi se podíváme…

   A vůbec….Mirror paint duel? Protože potřebuju dobarvit WE. A jinak těch 1850 do W30K není moc 🙂

   • Ramses135
    Posted at 19:52 2.1.2016
    Ramses135
    Odpovědět Author

    1850 pts je to ve verzi pro 40k (ačkoliv, protože to plánuju jako Gladius Strike Force a ta armáda bude obsahovat hodně free transportérů, tak ve skutečnosti to budou modely tak za 2300 pts) 🙂

    Jak to postavím pro 30k ještě nevím. Ale objednal jsem Fire Raptora, tak uvidíme 🙂