Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Recenze

Imperial Armour : The Doom of Mymeara – Magie eldařích korzárů

13.1.2016

Některé věci unikají na internet téměř okamžitě, takže je možné, že pro některé naše čtenáře budou následující řádky dobře známé, každopdáně, pusťme se do toho. Eldaří Korzáři z knihy Imperial Armour: The Doom of Mymeara jsou ještě rychlejší, ještě nepolapitelnější a ještě nepříjemnější než jejich bratránci z kodexu Craftworld: Eldar.

K tomu jim v nemalé míře pomáhá nová psykerská disciplína – Aethermancy. Jedná se o manipulaci s Webwayem a jeho portály, které korzáry staví do veselé role „Hop sem, hop tam.“ Velice zajímavá a unikátní je zde možnost posílat své či nepřátelské jednotky ze stolu do Ongoing Reserves,nebo možnost napadnout modely po pseudo-deepstriku.

 

Jenže vše má svoji cenu a Korzáři nejsou zrovna dobří psykeři a jak víme, jejich manipulace s Warpem přitahuje velmi nežádoucí pozornost Slaaneshe. Mají tedy následující tabulku pro Perils of the Warp :

  • 1 Devoured: The psykers switches sides as his soul is torn out and replaced with a Slaaneshi daemon. They get all the rules associated with Daemon of Slaanesh and are now under the control of your opponent. Sucks to be you.
  • 2-3 Soul Wracked: your psyker and his unit are pinned, and your opponent may choose to change the target of the power that was cast.
  • 4-5 Warp Terrors: The unit and all Corsairs within 12″ must take a Morale check on the worst two dice of 3d6 or start falling back, and considering how Corsairs don’t like regroup tests this can absolutely cripple your army.
  • 6 The Eye of She-Who-Thirsts: Nothing happens straight away, but for the rest of the game your psykers now perils on any double.

Ino, kdo s čím schází…

 

Zdroj : Bols, 4dChan

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.