Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 1

Rumory

Energii do štítů! Velký únorový Firestorm release

23.1.2016

Firmy Spartan Games zveřejnila seznam a rendery modelů, které vydá 24.2. Jedná se o modely jak do Firestorm Armada, tak do Planetfallu.

The Relthoza Assault Helix –  £26.00

Relthoza Assault Helix

Rethoza dostává assault helix v složení 1 x  masivní Salavi-Kei Heavy Battle Suit a 5x Jakariss Light Walkers

Sorylian Collective Assault Helix – £28.00

Soryliánský box obsahuje 2 typy modelů – Jyal’Rho Heavy Battle Walker, který se zaměřuje na menší vzdálenosti, zatímco  Samaru Medium Battle Walker zajišťuje dalekonosnou podporu raketami.

Terran Alliance Assault Helix –  £28.00

Terranské stroje se drží klasické „mech“ estetiky. Box obsahuje 2 x Loki Heavy Battle Walkers a 2x Hodr Medium Battle Walker.

Aquan Prime Assault Helix – £28.00

 

Box obsahuje  dva rychlé  Ju’Fa Shami Battle Walker, které se zaměřují převážně na boj s pěchotou a 3x Sakatar Medium Battle Tanks, sloužící k podpoře na klíčových průlomech. Nám Aquanské walkery trošku připomínají Válku světů. Co vám?

Dindrenzi Federation Assault Helix – £28.00

Kdo jiný by měl mít roboty s mečema než Dindrenzi? Box obsahuje 2x Iapetus Battle Robots a 3x Hades Medium Missile Tanks, pracující na osvědčeném principu Kladivo a Kovadlina.

The Directorate Assault Helix £28.00

„Těžké zbraně a plamenomety pro všechny!“ by mohlo být motto tohoto boxu, který obsahuje 2 x Accoster Heavy Battle Robots a 3x Purgation Medium Battle Tanks.

Terran Alliance Reinforcement Set – £30.00

Terran Alliance Reinforcement Set

Posily se skládají z  tří nových středních křižníků, které umožňují upgrade za pomoci modulárních komponentů. Šikovné, že Křižníky být použity jako lehké křižníky či torpédové čluny. Doprovod tvoří 6 fregat.

Dindrenzi Federation Reinforcement Set £30.00

Dindrezi Federation Reinforcement Set

Posily se skládají z  tří nových středních křižníků, které umožňují upgrade za pomoci modulárních komponentů a použít je buď jako běžný křižník anebo letadlová loď. Doprovod tvoří 6 fregat a balení také obsahuje Fighter / Bomber token.
 Aquan Prime Reinforcement Set £30.00

Aquan Prime Reinforcemenet Set

Posily se skládají z  tří nových středních křižníků, které umožňují upgrade za pomoci modulárních komponentů a použít je buď jako běžný křižník anebo letadlová loď. Spartan Games velmi esteticky vyřešili modulárnost křižníků i u rasy, vyznačující se hladkými, oválnými liniemi. Doprovod tvoří 6 fregat a balení také obsahuje Fighter / Bomber token.

 

  The Directorate Reinforcement Set £30.00

Directora Reinforcemenent Set

Posily se skládají z  tří nových středních křižníků, které umožňují upgrade za pomoci modulárních komponentů a použít je buď jako běžný křižník anebo letadlová loď. Doprovod tvoří 6 fregat a balení také obsahuje Fighter / Bomber token.

Zdroj : SG newsletter

 

 

 

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

  • Dragoth
    Posted at 12:04 24.1.2016
    Dragoth
    Odpovědět Author

    Assault helixy vypadají fakt dobře, dokonce i ty lodě do Firestormy začínají konečně nějak vypadat 🙂