Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 2

Reporty

Sbírka povídek ze světa Warzone

9.2.2016

Nejen wargamingem živ jest člověk a nejen hraním a modelařinou živ jest wargamer. Díky aktivitě hráče známého jako „Zion“ tak na stránkách www.wzr.cz proběhla literární soutěž Doomtrooper. Soutěž v psaní povídek ze světa Warzone Resurrection, tedy světa známého jako Mutant Chronicles.
Samotný název soutěže „Doomtrooper“ byl také rámcovým tématem. Bylo jen na autorech samotných jak se tohoto tématu zhostí a do jaké míry se v jejích díle projeví.

Do soutěže bylo přihlášeno sedm povídek, z toho jedna psaná v anglickém jazyce. Povídky jsou velice různorodé a rozhodně nejde jen o nějaké literárně pojaté battlereporty, jak by někdo mohl od povídek vzešlých z pera (či spíše klávesnice) wargamerů očekávat.

Vy nyní máte možnost stáhnout si sbírku všech povídek v jednom PDF s tématickou titulní stranou a drobnými ilustracemi na následujícím odkazu – http://www.wzr.cz/doomtrooper-sbirka-povidek/

Neváhejte a ponořte se do světa Mutant Chronicles. Přejeme příjemné počtení.

++Wolverin++

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

 • picus
  Posted at 13:56 20.2.2016
  picus
  Odpovědět Author

  to uz se tu recyklujou jen stary veci? novinky o hovne a jeste tohle k tomu.. super

  • Katcher
   Posted at 17:32 21.2.2016
   Katcher
   Odpovědět Author

   Děkujeme za konstruktivní názor. Škoda, že žijeme v tak rychlé době, že zveřejnění sborníku povídek po 2 dnech po uveřejnění je „recyklace starých věcí“.