Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Rumory

Angels of Death : Codex supplement

18.4.2016

Pokud sledujete novinky v rámci Warhammeru 40.000, nemohla Vám utéct zpráva o novém „kodexu“ nejoblíbenější frakci v W40K – Adeptus Astartes.

Na interenet se již dostaly validní scany a fotografie, tak se na to podíváme.

 1. Každá Kapitula má vlastní DetachementDobře, skoro každá. Co je důležité, tak podle zpráv a pravidel se bonusy z formací nijak netlučou s Chapter Tactics, což bude ještě zajímavé.
  Nového „decurionu“ se dočkají Salamandeři s Flameblade Strike Force

  Pravidla a Relikviář.Iron Hands s Fist of Medusa Strike Force
   
  Pravidla a Relikviář.Imperial Fists s Sternhammer Strike Force


  Pravidla a Relikviář

  Crimson Fists a Black Templars dostanou jen tabulku na Warlord traity, což v případě Templářů je docela škoda.

 2. Nové druhy psykerských škol

  Nově mají Knihovníci dostupné 4 školy – Librarius, Technomancy, Fulmination (Zabývající se magnetismem, teleporty apod.)  a Geokinesis.
  Nová kouzla jistě povedou k pěkným, fluffovým buildům, avšak v redakci panují obavy, jak toto bude kombinováno s formací Librarius Conclave v rámci kompetetivnější scény. Na internetu se už objevuje pěkné použití Geokineze v kombinaci s Landing Padem a centuriony, případně se spekuluje o dodání léčitele do „Thunderdomu“. Záměna jednotek na bojišti do 24″ a to včetně těch, které jsou vázány v boji, je už jen taková třešnička na dortu.

 3. Legalizace modelů z Betrayl at Calth / Horus HeresyNyní je možno nasadit tedy i Cataphractii terminátory včetně Kapitána, stejně jako Contemptor Pattern Dreadnaughta. Taktikála je, naštěstí, stále taktikála z W40K.
 4. Legalizace Skyhammer formace
  V rámci kodexu vyjde formace, která původně byla jen přikládána na letáčku k velkému boxu.Pro příznivce čtení doporučujeme aktualizovanou stránku 1d4chanu ohledně Space Marines.

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.