Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Turnaje

VVT – Bolt Action Propozice

8.1.2017

Velmi Valentýnský Tornaj – Bolt Action Sideevent

Rychlé informace :
Kdy: 17. – 19. února 2016
Kde:  Pingpongová hala SK Oáza Praha (u Budějovické)
Hry:  W40k+ Bolt Action
Vstupné: 333,- Kč na hlavu
Facebook akce : Zde
Obecné/40k propozice: Zde

Jako loni na jaře i letos bude v rámci Velmi Turnajů sideevent s Bolt Actiony. Kdo ví, tentokrát i možná s více stoly než 40k! A jelikož bude po Valentýnu, tak stylově singl.

Po loňských zkušenostech (zdravíme Trpaslíka) bude motem turnaje: „Bez brzd!“ ve všech významech tohoto slova. Úplně ve všech. Můžete přijít s jakoukoliv armádou, kterou dovolují pravidla. Je jedno jestli bude mít letadla, plamenomety či reportéry. Samozřejmě myslete na svůj „sociální status v komunitě“ pokud přinesete nějakou turboblitku, ale já to kontrolovat nebudu.

Jelikož nové mise ve V2 mají rozdělené některé mise na obránce x útočník, hráči si připraví dva listy, které tomu budou odpovídat – jeden na mise, kdy budou útočník a druhou na mise, kdy budou bránit. Listy si NEMUSÍ být tématicky podobné ani obsahovat žádné stejné jednotky. Jenom musejí být ze stejného národu. Nejde tedy vzít attacker list Němce a defender list Amíky, ale je zcela legit přinést útočný panzergranátníky a bránící Volksturm.

Co se týče V2 a houserules, žádné hru ovlinující nebudou „oficiálně“ v platnosti. Hrajte to dle pravidel, ale pokud se OBA hráči dohodnou, že chtějí nějaké house rule hrát (pražský lesík, střílející mediky, whatever) je to čistě jejich věc a já je za to kárat nebudu. Jednoduše si hrajte jaké chcete houserule (ve finále i edici 😀 ), dokud se budete oba bavit a donesete mi po hře výsledky.

Jediné turnajové house rule se bude týkat stavby armády, kdy LMG stojí 10pts.

Hrát se bude na 1250pts, ale připravte si i jeden univerzální list na 500pts. Mise budou standardní z V2 pravidel a jedna mise se bude hrát s nočními pravidly, takže Němečtí hráči se na to můžou i listbuildingem připravit…

 

Kapacita je dvacet lidí. Spaní na místě. Pípa na místě. A tak dál, však to znáte.

Kdo přinese hezké Boltí terény dostane welcome drink pívo.

Přihlášky posílejte na Potan@seznam.cz. Kontrola listů se uskuteční před začátkem turnaje, deadline na poslání listů je 3. února 2017. Platby na : 43-1077140217/0100 

Mladý a krásný wargamingový blogger, který není troll.

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.