Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Turnaje

VPT – Bolt Action Propozice

20.5.2017

deathsheadflag

Jouhouhou! At visí lebka se kříženými hnáty!

Velmi Pirátský Tornaj – Bolt Action Sideevent

Rychlé informace :
Kdy: 2. – 4. června 2017
Kde:  Pingpongová hala SK Oáza Praha (u Budějovické)
Hry:  W40k+ Bolt Action
Vstupné: 333,- Kč na hlavu
Facebook akce : Zde
Obecné/40k propozice: Zde

Jako minule i  teď v rámci Velmi Turnajů sideevent s Bolt Actiony.

Motem turnaje je opět : „Bez kotev!“ ve všech významech tohoto slova. Můžete přijít s jakoukoliv armádou, kterou dovolují pravidla. Je jedno jestli bude mít letadla, plamenomety či reportéry. Samozřejmě myslete na svůj „sociální status v komunitě“ pokud přinesete nějakou turboblitku, ale já to kontrolovat nebudu. Jediné omezení, které radši díky bodům dám, je: Armáda smí mít maximálně 20 order kostek a nesmíse kombinovat rozdílné Theatre selektory.

Jelikož nové mise ve V2 mají rozdělené některé mise na obránce x útočník, hráči si připraví dva listy, které tomu budou odpovídat – jeden na mise, kdy budou útočník a druhou na mise, kdy budou bránit. Listy si NEMUSÍ být tématicky podobné ani obsahovat žádné stejné jednotky. Jenom musejí být ze stejného národu. Nejde tedy vzít attacker list Němce a defender list Amíky, ale je zcela legit přinést útočný panzergranátníky a bránící Volksturm. Na minulém turnaji to dle mě i fungovalo a jelikož jste si v hlasování odhlasovali, že to chcete zachovat, bude to inu znovu.

Co se týče V2 a houserules, žádné hru ovlinující nebudou „oficiálně“ v platnosti. Hrajte to dle pravidel, ale pokud se OBA hráči dohodnou, že chtějí nějaké house rule hrát (pražský lesík, střílející mediky, whatever) je to čistě jejich věc a já je za to kárat nebudu. Jednoduše si hrajte jaké chcete houserule (ve finále i edici 😀 ), dokud se budete oba bavit a donesete mi po hře výsledky. Pokud budete mít nějaký herní problém, přijďte s ním za mnou. 

Jediné turnajové house rule se bude týkat stavby armády, kdy LMG stojí 10pts.

Hrát se bude na 1500pts, ale připravte si i jeden univerzální list na 750pts. Mise budou standardní z V2 pravidel, možná s nějakýma pirátskýma úpravama a asi se bude hrát i s nočními pravidly, takže Němečtí hráči se na to můžou i listbuildingem připravit…

Fullpaint povinný není, ale WYSIWIG ano. Nehrajte podstavce ani torza tanků. Není to cool.

Kapacita je menší než minule. Spaní na místě. Pípa na místě. A tak dál, však to znáte.

Kdo přinese hezké Boltí terény dostane welcome drink pívo RUM. #JOHOHOU

Platby posílejte do 29.5. na účet: 43-1077140217/0100. 

Přihlašování na turnaj ZDE

Přidané hodnoty:

Mise plné zlata a rumu!

Stylová výzdoba!

Rum!

Mladý a krásný wargamingový blogger, který není troll.

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.