Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Let´s play

Fate of Konor

26.7.2017

Co to vlastně je?

Fate of Konor je celosvětová kampaň v Warhammeru 40.000, která určí další vývoj situace v galaxii. Tentokráte se podíváme do hvězdného systému Konor, který má 6 planet a jednu hvězdu.

 

Hvězdný systém Konor

Co to vlastně je ta „globální kampaň“ ? 

Jedná se o celosvětově koordinované hraní, kde se výsledky jednotlivých bitev odevzdávají, sčítají a vyhodnocují. Games Workshop s tímto formátem má již slušné zkušenosti, pro připomenutí byla takto vyhodnocena 13. temná křížová výprava v rámci kampaně Eye of Terror. 

Fate of Konor má tedy trvat 6 týdnů, co týden tak jiná mise. V ideálním případě se mise bude měnit dle výsledků probíhající kampaně.

Kde najít informace?

Většinu potřebných informací najdete na webu https://warhammer40000.com/fate-konor-galaxy-flames/ . Zde to chce trošku klikání a doklikáte se například k zadání mise pro první týden anebo BattleLog vašeho oblíbeného obchodu. Výsledky kampaně se vyhodnocují na základě toho, zdali po týdnu ovládá obchod Chaos nebo síly Impéria. Mapu obchodů, kde se hraje lze najít zde a není jich málo. (Z menších a neprovařených pozdravujeme například plzeňské Kavenu!)

Na co je to vlastně dobré?

Kampaň by měla převážně motivovat k tomu jít si zahrát novou, osmou edici. Hlavní je ale onen úžasný pocit „Být toho součástí“ a aktivně se podílet na osudu univerza.Říká se i cosi o nějakém motivačním swagu (rozuměj drobnostech) za odehrání či zvýhodňování stavby armád. To se ale nepodařilo dohledat. Tyto akce vždycky oživí dění v místních hernách a je to skvělý způsob, jak najít nové spoluhráče.

Bydlím kdesi v dalekém Mordoru a do registrované herny daleko…

Nezoufejte! To by jsme nebyli my, abychom neudělali něco proaktivního pro wargaming. Stačí pouze sepsat drobný report s pár fotkami, jako důkaz toho, že jste hru skutečně odehráli a ten mi poslat na email : katcherkatcher@seznam.cz . Pokud to bude hezký report (po stránce stylistické a obsahové), tak ho i otiskneme.

Tyto reporty budou předávány jednomu registrovanému obchodu, takže i Vaše výsledky se započítají.

Jde něco vyhrát? Stojí to něco?

Účast je zdarma. A vyhrát můžete krásný pocit, že jste ubránili Konor a zachránili Impérium…nebo naopak?

 

 

Nadšený gamer, primárně Warhammeru....a milovník piva

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.