Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Turnaje

VMT – Bolt Action Propozice

16.9.2017

Velmi Maškarní Turnaj – Bolt Action Sideevent

Rychlé informace :
Kdy: 27.-29. Října 2017
Kde:  Pingpongová hala SK Oáza Praha (u Budějovické)
Hry:  W40k+ Bolt Action
Vstupné: 333,- Kč na hlavu
Facebook akce : Zde
Obecné/40k propozice: Zde

Jako minule i  teď v rámci Velmi Turnajů sideevent s Bolt Actiony.

Motem turnaje je opět : „Bez kotev brzd!“ ve všech významech tohoto slova. Můžete přijít s jakoukoliv armádou, kterou dovolují pravidla. Je jedno jestli bude mít letadla, plamenomety či reportéry. Samozřejmě myslete na svůj „sociální status v komunitě“ pokud přinesete nějakou turboblitku, ale já to hrotit nebudu.

Co se týče V2 a houserules, žádné hru ovlinující nebudou „oficiálně“ v platnosti. Hrajte to dle pravidel, ale pokud se OBA hráči dohodnou, že chtějí nějaké house rule hrát (pražský lesík, střílející mediky, whatever) je to čistě jejich věc a já je za to kárat nebudu. Jednoduše si hrajte jaké chcete houserule (ve finále i edici 😀 ), dokud se budete oba bavit a donesete mi po hře výsledky. Pokud budete mít nějaký herní problém, přijďte s ním za mnou. 

Jediné turnajové house rule se bude týkat stavby armády, kdy LMG stojí 10pts.

Tentokrát to bude jako poprvé turnaj dvojic, kdy budou na jednom stole hrát dva hráči oproti jiným dvěma hráčům.

Hrát se bude na 1500pts, tedy každý hráč si připraví list na 750pts. Každý hráč bude mít svoje vlastní order kostky. Je možné přenášet MALÉ pts mezi armády, ale vždy se to bude posuzovat individuálně. Žádné pravidle fungující na „friendly units“ se nepřenáší mezi hráči v týmu. Ie medik lečí jen armádu ve které byl koupen, velitel velí jen svým, atd. Není to občas sice „fluffy“ ale holt je pro plynulost hraní a k předejití potenciálním problémům.

Skrz lobbing několika hráčů je povoleno stavět dvojice do týmů „volně“.

Mise budou standardní z V2 pravidel, možná s nějakýma specialitami.

Fullpaint JE NOVĚ POVINNÝ, stejně tak WYSIWIG. Nehrajte podstavce ani torza tanků. Není to cool. FP stačí na nějaké „basic úrovni“. Cílem je, ať se po stolech už neprohání Šedé divize.

Kapacita je 5 stolů, aka 10 týmů aka 20 lidí. Máme akutní přetlak náhradníků na W40k, takže všechny změny s neúčastní hlásit prosím co nejdříve. Je tu šance, že se kapacita naplní, už jsem měl přihlášeno dvacet lidí na singl, takže uvidíme.

Spaní na místě. Pípa na místě. A tak dál, však to znáte.

Kdo přinese hezké Boltí terény dostane welcome drink pívo. Nejsme ani herna, ani obchod. Takže prostě nemáme ty krabice terénů na Bolty.

Platby posílejte do 16.10. na účet: 43-1077140217/0100. Stejně tak i přihlašování bude tento den pozastaveno a budou nezabrané stoly zabrány hráči W40k.

Přihlašování na turnaj ZDE

Přidané hodnoty:

Soutěž o nejlepší masku!

Mladý a krásný wargamingový blogger, který není troll.

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.