Český portál o wargamingu

Nejnovější příspěvky


/ 0

Reporty

Křížokřídlový duben část 1.

30.4.2018

Je to hra s pár modýlky. Koupíš si 2-3 krabice a to na hraní stačí… Jojo sladké začátky. A teď jsem strávil téměř celý duben prakticky jen hraním xwingu, spánkem a ježděním na turnaje.

Týmák v Hradci

Začalo se 2. dubnový víkend týmovým turnajem v Hradci Králové. V turnaji bylo osm týmů po třech členech. Jak se ukázalo Impériu nejvíce vyhovuje párování, protože čtyři nejlepší individuální hráči měli Imperium !

Bylo to velmi těsné a do poslední chvíle nikdo netušil, jak to dopadne. Ale nakonec se pražskému týmu Prahawani (Kejv,cShivaja a já) se podařilo vyhrát. Hned v závěsu za brněnským týmem Brno Raiders (Luke, Raven, Ivo).

Hrál jsem Asajj a Dengara a docela mi ten list začal vadit, když jsem nebyl schopný pořádně vyřešit Tie defendery.

Ještě jednou zpětně děkuji Martinovi za turnaj. Týmový formát je super a snad to příští rok zopakujeme. (nemluvě o skvělých alternativních kartach)

Boloň

Další týden následovala Itálie. Jelo se už ve čvrtek, aby jsme celý pátek mohli jít do Boloně. Předtím jsem v úterý a středu trénoval, takže jsem se ve středu dostal domů okolo 11 a ještě si musel zabalit na 5 dní do Itálie.

Turnaj jako takový byl další System open. Takže jsme věděli, co čekat a jak probíhá. Všichni čtyři Češi, co jsme na něm byli, jsme prohráli v první fázi, takže nic moc zajímavého napsat nejde. Snad jen, že ostatní rozjeli obchod s alternativníma kartama a mají nějaké skvosty jako Cruise Missle s obrázkem Toma Cruise sedícího na raketě.

Já takové štěstí neměl a z asi 10 her, co jsem hrál, uměli rozumně anglicky dva lidi. Spíš mě ten turnaj nasral než cokoliv jiného.

Letěl jem Kylo Rena, Inqvisitora a Alfa Wing. Pokud mě turnaj něco naučil, tak nebrat na turnaje náročný letky, u kterých když uděláš 1-2 chyby, umřeš. A taky počítat s tím, že protihráči nemusí umět slovo anglicky, aby jeli na mezinarodní turnaj…

 

Komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře.